Nie wiesz, co napisać na stronie z ofertą, żeby klienci kupowali?

To szkolenie online pokaże Ci, jak korzystając ze sztucznej inteligencji w 60 minut przygotować oryginalne, zachęcające do zakupu teksty. Nawet gdy nie znasz się na marketingu.

Produkt

Szkolenie online: Tworzenie ofert z ChatGPT

Jak stworzyć treść na stronę z ofertą (landing page) z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

 • Gotowe komendy ChatGPT (kopiuj-wklej)
 • Przewodnik wideo (75 minut)
 • Dostęp online bez ograniczeń czasowych
197 zł

„AI to rewolucja na miarę stworzenia Internetu”

Chcesz mieć więcej klientów? Potrzebujesz sposobu na to, by w krótkim czasie stworzyć tekst, który przyciągnie uwagę i zachęci do zakupu?

Tworzenie skutecznego tekstu na stronę z ofertą (landing page) może być trudne, szczególnie jeśli nie masz wprawy w pisaniu takich tekstów. Zajmuje to dużo czasu, a do tego wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia.

Sztuczna inteligencja nie wyręczy profesjonalnego copywritera, ale może zdecydowanie ułatwić Ci pisanie!

Kup dostęp do szkolenia i dowiedz się, jak za pomocą AI przygotować treść na stronę z ofertą w 60 minut. Poznasz narzędzia i techniki, które pomogą Ci w tworzeniu tekstów sprzedażowych. A to pozwoli szybciej rozwijać Twój biznes.

Zobacz fragmenty szkolenia

Odkryj nowe możliwości ChatGPT

Autor

Cześć, tu Marek Jankowski z podcastu Mała Wielka Firma.

Nie jestem ekspertem od AI ani programistą, ale całe moje zawodowe życie jest związane z marketingiem i tworzeniem treści. Można powiedzieć, że jako student, później dziennikarz, a teraz przedsiębiorca, cały czas szlifuję różne umiejętności przydatne w tworzeniu landing page’ów. I oczywiście wykorzystuję je w praktyce we własnej firmie.

Gdy pojawiły się pierwsze narzędzia wspierające twórców za pomocą sztucznej inteligencji, zacząłem się nimi bawić. Były jednak dość toporne, zwłaszcza gdy chodzi o treści w języku polskim.

Wszystko się zmieniło, gdy pojawił się ChatGPT. Od tego momentu nie tylko testuję jego możliwości, ale też inwestuję w szkolenia, które pomagają wycisnąć z tej aplikacji dużo więcej.

Zapraszam Cię na warsztat, na którym podzielę się z Tobą moimi odkryciami. Pokażę Ci, jak wykorzystać to narzędzie, żeby ułatwić sobie tworzenie treści na landing page. Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz.

Większa sprzedaż

Pokażę Ci, jak wykorzystać schematy stosowane przez najlepszych copywriterów na świecie w połączeniu z bezpłatnym narzędziem ChatGPT. Możesz zastosować tę wiedzę w każdej branży i do dowolnego produktu. Wystarczą 1-2 transakcje z nowego landing page’a, żeby zakup szkolenia się zwrócił!

Mniej wysiłku

W ramach warsztatu dostaniesz zaawansowane komendy gotowe do użycia (kopiuj-wklej), dzięki którym wygenerujesz teksty, które po niewielkich poprawkach nadają się na stronę. Pokażę Ci też, które fragmenty szybciej i łatwiej napiszesz samodzielnie, korzystając z podpowiedzi sztucznej inteligencji.

Opinie klientów, którzy kupili to szkolenie

Marek obiecywał, że w godzinę nauczy mnie lepiej wykorzystywać ChatGPT i napisze ze mną tekst na landing page. Spełnił te obietnice, a dodatkowo zmotywował mnie do dalszej pracy ze sztuczną inteligencją, którą teraz częściej wykorzystuję w swoim biznesie. Dzięki temu wykonywanie niektórych zadań zajmuje mi mniej czasu, a efekty są zauważalnie lepsze. ChatGPT nie zastąpi mnie w pracy, ale pomoże mi szybciej dojść do niektórych wniosków – pod warunkiem, że zadam mu odpowiednie pytania. Szkolenie Marka pomaga te pytania stawiać, więc gorąco je polecam.

Szymon Kryczka
Szymon Kryczka R88.pl

Zastanawiałem się, czy warto wydawać pieniądze na coś, czego mógłbym nauczyć się samodzielnie. Szybko jednak zorientowałem się, że nie ma możliwości, żebym w ciągu 60 minut sam znalazł wszystkie informacje przedstawione podczas warsztatu. Dowiedziałem się, jakie treści powinny znajdować się na skutecznym landing page’u, a także dostałem gotowe szablony i zapytania do sztucznej inteligencji, z których można od razu skorzystać. No i zaoszczędziłem mnóstwo czasu! Zdecydowanie polecam.

Bartek Olejniczak
Bartek Olejniczak ZwinnoscOsobista.pl

W internecie widzę wiele teorii na temat AI, ale mnie interesuje konkret: jak dzięki tej technologii zaoszczędzić czas i pieniądze. To szkolenie rozsadziło mi mózg. Szczególnie wskazówki, jak tworzyć zapytania, żeby odpowiedzi były dopasowane do Twojego rynku i klienta. Masa wiedzy do wykorzystania od zaraz w codziennej pracy.

Albert Zwierzyński
Albert Zwierzyński Calfert.pl

Czasem muszę wykonać duży wysiłek, żeby przetransferować treść szkolenia na mój biznes. W tym przypadku ten transfer zachodził błyskawicznie. W moich notatkach są przykłady z moimi produktami i grupą docelową. Mam gotowca do pracy z ChatGPT. Od razu poleciłam ten webinar mojej partnerce produktywności!

Ciężko było mi uwierzyć, że w 60 minut przygotuję wszystkie teksty na stronę internetową. Finalnie zajęło mi to trochę więcej czasu, ale dzięki ChatGPT w ciągu godziny miałem gotowy schemat. Jak pokazał Marek, używanie właściwych promptów jest kluczem do „rozmawiania z AI”. Oczywiście prompt nie stworzy idealnego tekstu, ale może być drogowskazem.

Bartek Światowski
Bartek Światowski Campboxy.pl

Komendy ChatGPT stworzone przez Marka to totalny game changer. Już wiem, gdzie do tej pory popełniałem błąd. Szczególnie spodobało mi się pytanie ChatGPT o obiekcje przy zakupie. Sam nie raz miałem z tym problem, bo za dużo myślałem i nie mogłem wcielić się w rolę mojego klienta. Polecam!

Kacper Dobrowolski
Kacper Dobrowolski PanDupek.pl

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Nie kupuj tego warsztatu, jeżeli liczysz na to, że sztuczna inteligencja:

 • Po wpisaniu jednego zdania wygeneruje gotowy landing page.
 • Stworzy idealny tekst, który nie wymaga żadnych poprawek.
 • Wykona swoje zadanie lepiej niż profesjonalny copywriter.
 • Zastąpi proces testowania i analizowania wyników.
 • Wyręczy Cię w myśleniu i podejmowania decyzji.

Ten warsztat jest dla Ciebie, jeżeli chcesz:

 • Poznać zasady tworzenia i składniki skutecznego landing page’a.
 • Wykorzystać AI do generowania pomysłów i wstępnej wersji tekstu.
 • Zrozumieć najważniejsze atuty i ograniczenia sztucznej inteligencji.
 • Nauczyć się zasad tworzenia zapytań, które podnoszą jakość wyników.
 • Otrzymać gotowe komendy dla ChatGPT, których możesz użyć u siebie.

Kup natychmiastowy dostęp

Podstawowa zasada korzystania z ChatGPT brzmi: im lepsze zapytanie, tym lepsze wyniki. Do wszystkiego możesz więc dojść samodzielnie metodą prób i błędów. Takie eksperymenty pochłaniają jednak wiele godzin.

Jeżeli nie chcesz marnować czasu, kup dostęp do szkolenia. Przekażę Ci gotowe komendy, których możesz używać, tworząc własny landing page. Wyjaśnię Ci też, w jaki sposób się je tworzy, dzięki czemu będziesz w stanie wykorzystać możliwości ChatGPT dużo skuteczniej niż osoby początkujące.

•   •   •

Szkolenie online: Tworzenie ofert z ChatGPT

Jak stworzyć treść na stronę z ofertą (landing page) z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

 • Gotowe komendy ChatGPT (kopiuj-wklej)
 • Przewodnik wideo (75 minut)
 • Dostęp online bez ograniczeń czasowych
197 zł

Często zadawane pytania

 • Dostęp jest nieograniczony czasowo.

 • Otrzymasz zestaw komend ChatGPT, przygotowanych w taki sposób, żeby każdy mógł je łatwo wykorzystać przy własnych projektach. Wystarczy je skopiować, wkleić w ChatGPT i uzupełnić informacje we wskazanych miejscach. Oprócz tego dostaniesz dostęp do nagrania wideo, w którym objaśniam, jak używać tych komend, aby uzyskać najlepsze efekty.

 • Nie. Wszystkie komendy działają równie dobrze w darmowej wersji ChatGPT, jak i w płatnej.

 • Nie. Żeby ChatGPT mógł dostarczyć Ci odpowiedzi dopasowane do Twoich potrzeb, potrzebna jest interakcja z Twojej strony i wpisanie kilku prostych informacji we wskazanych miejscach. W zależności od tego, co wpiszesz, otrzymasz różne wyniki.

 • Mówię o tym, czego dowiedziałem się dzięki eksperymentom – własnym lub cudzym – więc Ty też możesz do tego dojść w podobny sposób. Zajmuje to jednak dużo czasu.

  Najpierw trzeba wyszukać odpowiednie informacje dootyczące tworzenia komend i zapoznać się z nimi. Następnie – dostosować zdobytą wiedzę do własnych potrzeb (i do języka polskiego, bo niestety rozbudowane komendy przetłumaczone z angielskiego działają bardzo kiepsko, więc często trzeba tworzyć je od nowa).

  Jeżeli chcesz osiągnąć dobre wyniki, czeka Cię też wiele godzin eksperymentowania z różnymi wersjami komend, żeby znaleźć tę optymalną.

  Możesz to wszystko robić samodzielnie, albo skorzystać z gotowych rozwiązań, opracowanych przeze mnie.

 • Nie. Ten produkt jest stworzony dla osób bez specjalistycznej wiedzy technicznej. Korzystamy z bezpłatnej aplikacji ChatGPT, która działa w zwykłej przeglądarce internetowej (np. Chrome). Wszystkie narzędzia i technologie są objaśnione w prosty i zrozumiały sposób.

 • Oczywiście. Wszystkie komendy oraz odpowiedzi generowane przez ChatGPT są w języku polskim.

  W razie potrzeby możesz też bez problemu dopasować je do dowolnego innego języka. Jeżeli np. chcesz wygenerować odpowiedzi po niemiecku, wystarczy na końcu komendy wklejanej do ChatGPT dopisać: „Podaj odpowiedź w języku niemieckim”.

 • Napisz na adres marek@malawielkafirma.pl.

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart